Climatemaster Klima Servisi

СНПЧ А7 Ульяновск, обзоры принтеров и МФУ

climate-master.png

Climatemaster WSHP Isı Pompası Klima Bakım ve Servisi

Yeni yüzyılın başlangıcında küresel ısınmanın etkisiyle iklimler değişime uğramış ve mekanlar dayanılamaz hale gelmiştir. Mekanlarımızı en verimli şekilde, maksimum rahatlık ve ferah olarak kullanılabilmesi için mekanlarımızda iklimlendirme cihazları kullanmakta ve bu cihazları hayatımızın vazgeçilmez parçası olarak görmekteyiz. Bunun yanında birçok farklı marka mağazalarında bir arada bulmamıza imkan sağlayan alışveriş merkezlerinde kullanılan toprak ve su kaynaklı WSHP cihazları işletmemizin vazgeçilmez parçası olmuştur.

Toprak su kaynaklı ısı pompası,cihazları 4 mevsim çalıştığı için periyodik olarak bakımları mutlaka yaptırılmalıdır.
Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini garantilemiş olursunuz.Dilerseniz periyodik bakım anlaşması yaparak üretiminizde verimlilik ve tüketiminizde tasarruf sağlayabilirsiniz.

TEKNOFORMGRUP Klima olarak, Türkiye soğutma sektöründe2001 yılından bu yana en iyi bildiğimiz işi, en iyi şekilde yapmaya çalışıyor ve önceliği müşteri memnuniyetine veren anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize arzuladığınız kaliteli, hızlı ve hesaplı çözümleri sunmaya devam ediyoruz…

Periyodik yıllık bakımda Yapılan İşlemler.

1-Cihazlara ilişkin işletme basınç ve sıcaklıkların "İşletme Değerleri Tablosuna uygunluğu kontrol edilir ve aykırılıklar bulunursa nedeni araştırılarak giderilir

2-Soğutucu akışkan gaz devresinde , kaçak kontrolü yapılır ve kaçak varsa gerekli önlem alınır

3-Elektrik kablo bağlantılarının durumu. Cxm ana kart devreleri fp1 &fp2 sensörlerin kalibreleri ölçülür Elektrik devresinin akımı, voltaj kontrol edilir ve aykırılık bulunursa nedeni araştırılarak giderilir.

4-Fan Motorları fanlarının temizlenmesi, yatakları kayış,kasnakların ve bağlantıları kontrolü yapılır.

5-Filtrelerin temizliğinin kontrolü ve gerekiyorsa değişimi yapılır.

7/24 Destek